Hakkımızda

İLKELERİMİZ

Medilever ; Sağlık,AR-GE ve  Bilimsel teknoloji  alanında tüm alıcılarını salt  ‘’müşteri’’  den daha çok ‘’fayda ortağı’’ olarak görür.

Bir ‘’fayda ortağı ‘’ olarak bizlerden beklentileriniz, doğru ürünleri, doğru fiyatlarla alabilmekten çok daha fazlasını kapsıyor.

Fayda ortaklarımızla satıştan ziyade, satış sonu hizmet odaklı, güvene, dürüstlüğe dayalı ilişkiler kurarak, sektöründe her zaman farklılığın, ilklerin ve kaliteli hizmetin öncüsü olmak en büyük hedeflerimizdendir.

Faaliyetlerimizin her alanında, tüm kurumlara, yasal mevzuatlara, kanunlara, nizamlara, koşulsuz uyarak ,  ahlaki ve etik değerlerden asla taviz vermemek, kurumsal etik ilkelerimiz olduğu kadar ,birer hizmet eri olarak bizlerin ,boynumuzun borcudur.

MİSYONUMUZ

Toplam kalite bilinci ve sürekli denetlenen bir süreç ile,  kendini daima iyileştiren, geliştiren, insan sağlığını koruyan, dinamik bir ruh ile bilimsel teknolojik yenilikleri takip eden ,  çözüm odaklı ,yüksek iş  ahlakı ile ilk tercih edilen olmak ve toplumun bir emaneti olarak gördüğümüz kurumumuzu  faydalı ve kusursuz bir yapıya kavuşturmak misyonumuzla ;

VİZYONUMUZ

‘’Fayda ortaklarımızın’’ ihtiyaçlarını en üst seviyede tutarak ,çevreye , insana   saygılı ,sağlıklı birey ,sağlıklı toplum parolası ile yalnızca kendi sektöründe değil, tüm toplumda ve ülke ekonomisine pozitif etki edecek her noktada lider bir kuruluş olmak en büyük vizyonumuzdur.